Het team

Algemene informatie

BPS22

Boulevard Solvay, 22
B - 6000 Charleroi

T. +32 71 27 29 71
F. +32 71 27 29 70
E. info@bps22.be

Directie

Pierre-Olivier Rollin - Directeur
pierre_olivier.rollin@bps22.be

Sophie Jansseune - Directieassistente
sophie.jansseune@bps22.be

Tentoonstellingen

Nancy Casielles - Curator
nancy.casielles@bps22.be

Dorothée Duvivier - Curator
dorothee.duvivier@bps22.be

Collecties

Marie-France Desainte - Verantwoordelijke voor de inventaris van de Collecties
marie_france.desainte@bps22.be

Kunst- en cultuurbemiddeling    

Sophie Pirson - Verantwoordelijke van de dienst kunst- en cultuurbemiddeling
sophie.pirson@bps22.be

Mario Lancini - Animator
mario.lancini@bps22.be

Communicatie

Fabien De Reymaeker - Promotie, toerisme, partnershap
fabien.dereymaeker@bps22.be 

Laure Houben - Verantwoordelijke van de communicatiedienst
laure.houben@bps22.be

Denis Van Cauteren - Mediabeheerder
denis.van@bps22.be

Administratie

Patricia Paul - Administratief assistente
patricia.paul@bps22.be

Sandrine Thiry - Boekhoudster
sandrine.thiry@bps22.be 

Technische leiding

Maxime Adam - Technicus
maxime.adam@bps22.be

Steve Geeraerts - Coördinator
steve.geeraerts@bps22.be 

Receptie

Hervé Batter / Anthony Lirio Garcia / Barbara Manni / Hafida Oukba / Angelo Solimando / Donatina Solimando / Pierre Van Loo / Muriel Adam / Marie-Ange Cambruzzi / Françoise Gutman / Ania Lemin / Alice Mathieu / Anaïs Michiels / Omer Ozcetin / Régine Riou / Boris Vanmeenen.