Kunst, tevreden met niets/niets waard

PETIT MUSÉE

Ik begrijp er niks van!”, Dat trekt nergens op”, Dat kan een kind van vijf ook!”! Hedendaagse kunstenaars bakken er niks van!”, Hedendaagse kunst is gewelddadig en provocerend”… zijn allemaal vooro­orde­len die men vaak hoort en die het Kleine Museum probeert te weerleggen aan de hand van een selectie werken uit de collectie van de provincie Henegouwen en BPS22. De ten­toon­stelling benadert hedendaagse kunst op een ludieke manier en toont dat deze kunst ons allemaal aangaat.

Het Kleine Museum is een educatieve ruimte binnen BPS22, waar de werken op ooghoogte van kinderen worden gep­re­sen­teerd. De ruimte nodigt uit tot dialoog tussen de kinderen en de werken, maar ook tussen de generaties die er samen kunnen doorlopen.

KUNSTENAARS
Pierre ALECHINSKY, Stephan BALLEUX, Gabriel BELGEONNE, Marcel BERLANGER, Jacques CHARLIER, Roman CIESLEWICZ, Jérôme CONSIDERANT, Edith DEKYNDT, Margaret HARRISON, Serge LHERMITTE, François LIENARD, Marcel MARIEN, Mimmo ROTELLA, Dominique THIRION en Gert en Uwe TOBIAS.

23.09.2023 > 07.01.2024
& 10.02.2024 > 05.05.2024
Informatie en boekingen voor school­groepen
email hidden; JavaScript is required ou + 32 71 27 29 79